Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Yeni Malatyaspor’da SMS kampanyası tanıtımı

Yeni Malatyaspor’da SMS kampanyası tanıtımı

Yeni Malatyaspor‘un kulübe destek amacıyla yapacağı SMS kampanyasının tanıtımı Giresunspor maçından önce yapılacak. 28 puanla 13. sırada yer alan PTT. 1 Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor geçtiğimiz hafta kulübe destek amaçlı sms kampanyası başlatmıştı. Kampanya tanıtımının, PTT 1. Lig’in 25. haftasında 13 Mart Pazar günü saat 13.00’te oyananacak Giresunspor maçından önce yapılacağı açıklandı. Henüz yeni başlamasına...

Haberin Tarihi: 10 Mart 2016 - Okunma Sayısı:801 defa okundu.

Yeni Malatyaspor‘un kulübe destek amacıyla yapacağı SMS kampanyasının tanıtımı Giresunspor maçından önce yapılacak.

28 puanla 13. sırada yer alan PTT. 1 Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor geçtiğimiz hafta kulübe destek amaçlı sms kampanyası başlatmıştı. Kampanya tanıtımının, PTT 1. Lig’in 25. haftasında 13 Mart Pazar günü saat 13.00’te oyananacak Giresunspor maçından önce yapılacağı açıklandı. Henüz yeni başlamasına rağmen Malatyalıların büyük ilgi duyduğu kampanyanın tanıtımının Giresunspor maçı öncesindeki cuma günü yapılacağı açıklandı.

Kampanyaya, Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve siyasilerin de davet edileceği bildirildi. Basın mensuplarına sms kampanyası hakkında konuşan Yeni Malatyaspor Mâli İşler Sorumlusu İlyas Karaca, kampanyayı Malatya’ya yakışır bir şekilde gerçekleştirmeyi planladıklarını ve Malatyalıların ilgisinin tanıtımdan sonra daha da artacağına inandığını belirtti.

Karaca, ayrıca “Kampanyamız başlayalı henüz 1 hafta oldu. Gördüğümüz kadarıyla Malatyalılar kampanyaya ilgi göstermeye başladılar. SMS kampanyamızın tanıtımını önümüzdeki cuma günü yapacağız. Sayın valimizi, büyükşehir başkanımızı ve siyasilerimizi bu tanıtım organizasyonuna davet etmeyi düşünüyoruz. Tabi saha sonuçları da kampanyanın seyrini etkileyen bir faktör olacaktır. Umarım futbolcularımız ellerinden gelen mücadelenin en iyisini verip, bizi her açıdan mutlu ederler. Kampanyayı çok önemsiyoruz. İnşallah hedeflenen sayıya ulaşırız” sözlerini de ifadelerine ekledi.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver