Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Vertaş Elazığspor, Ogün Temizkanoğlu ile anlaştı

Vertaş Elazığspor, Ogün Temizkanoğlu ile anlaştı

PTT 1. Lig ekiplerinden Vertaş Elazığspor, boşalan teknik direktörlük koltuğu için Ogün Temizkanoğlu ile anlaştı. Vertaş Elazığspor‘un eski teknik direktörü Coşkun Demirbakan, 19 haftada aldığı sadece 1 galibiyeti kendisine yakıştıramadığını söyleyip istifa kararı almıştı. Boşalan teknik direktörlük koltuğu için arayış içinde olan Bordo-Beyazlılar, yeni teknik direktörü resmi internet sitesinden açıkladı. Açıklamada “Kulübümüz, teknik direktörlük konusunda...

Haberin Tarihi: 5 Mart 2016 - Okunma Sayısı:86 defa okundu.

PTT 1. Lig ekiplerinden Vertaş Elazığspor, boşalan teknik direktörlük koltuğu için Ogün Temizkanoğlu ile anlaştı.

Vertaş Elazığspor‘un eski teknik direktörü Coşkun Demirbakan, 19 haftada aldığı sadece 1 galibiyeti kendisine yakıştıramadığını söyleyip istifa kararı almıştı. Boşalan teknik direktörlük koltuğu için arayış içinde olan Bordo-Beyazlılar, yeni teknik direktörü resmi internet sitesinden açıkladı.

Açıklamada “Kulübümüz, teknik direktörlük konusunda Ogün Temizkanoğlu ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varmıştır.” ifadelerine yer verildi.

Ogün Temizkanoğlu, Trabzonspor ve Fenerbahçe’de forma giymişti. Futbolculuk kariyerine son verdikten sonra, 2007 ve 2009 yılları arasında U18 ile U19 milli takımlarını çalıştıran Temizkanoğlu, 2012 yılında da Bayanlar A Milli Takımı’nın teknik direktörlüğünü yapmıştı.

Bir Yorum Yazın