Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Türkiye’nin derbisine terör engel oldu

Türkiye’nin derbisine terör engel oldu

Son zamanlarda yaşanan terör olayları ve alınan istihbarat sonucunda Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ileri bir tarihe ertelendi. Türkiye’nin en çok beklenen karşılaşmalardan biri olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ileri bir tarihe ertelendi. Ankara’da yaşanan terör saldırısında Umut Bulut’un babası Kemal Bulut’un hayatını kaybetmesinin ardından Umut Bulut, derbide oynayacak mı oynamayacak mı tartışmaları başlamıştı. Bu tartışmalar henüz sonlanmamıştı ki geçtiğimiz...

Haberin Tarihi: 25 Mart 2016 - Okunma Sayısı:9957 defa okundu.

Son zamanlarda yaşanan terör olayları ve alınan istihbarat sonucunda Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ileri bir tarihe ertelendi.

Türkiye’nin en çok beklenen karşılaşmalardan biri olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ileri bir tarihe ertelendi. Ankara’da yaşanan terör saldırısında Umut Bulut’un babası Kemal Bulut’un hayatını kaybetmesinin ardından Umut Bulut, derbide oynayacak mı oynamayacak mı tartışmaları başlamıştı. Bu tartışmalar henüz sonlanmamıştı ki geçtiğimiz günlerde ülkedeki terör saldırılarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Taksim’de gerçekleşen terör saldırısının üzerine derbinin oynanmaması gerektiği yönünde tartışmalar baş göstermişti. Son ana kadar Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin oynanması planlanıyordu. Maç saati yaklaşırken ilk önce valilik tarafından alınan istihbarat üzerine seyircisiz oynanma kararı alındı. Fakat kısa bir süre sonra güvenlik gerekçesi ile Galatasaray kulübü, Valilik, Emniyet ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) arasında varılan mutabakat neticesinde 20 Mart Pazar günü saat 20.00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanması planlanan karşılaşma maça saatler kala ertelendi.

Galatasaray’ın resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, “Valilik, emniyet ve TFF arasında varılan mutabakat sonucunda, güvenlikle ilgili alınan ciddi bir istihbaratın değerlendirilmesine bağlı olarak 20 Mart Pazar günü saat 20.00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanması gereken Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ileri bir tarihe ertelenmiştir. Maçın oynanacağı tarih daha sonra açıklanacaktır” ifadelerine yer verildi.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver