Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Türkiye-İsveç hazırlık maçını Danny Makkelie yönetecek

Türkiye-İsveç hazırlık maçını Danny Makkelie yönetecek

2016 Avrupa Şampiyonası öncesinde A Milli Futbol Takımımız’ın İsveç ile karşılaşacağı hazırlık maçını Hollandalı hakem Danny Makkelie yönetecek. Euro 2016 öncesinde yapacağı müsabakalarla şampiyonaya hazır olmak isteyen A Milli Takımımız ilk hazırlık maçını Antalya’da İsveç ile yapacak. 24 Mart 2016 Perşembe günü oynanacak maçı Hollanda Futbol Federasyonu’ndan hakem Danny Makkelie yönetecek. Antalya Stadyumu’unda saat 20.45’te...

Haberin Tarihi: 14 Mart 2016 - Okunma Sayısı:4227 defa okundu.

2016 Avrupa Şampiyonası öncesinde A Milli Futbol Takımımız’ın İsveç ile karşılaşacağı hazırlık maçını Hollandalı hakem Danny Makkelie yönetecek.

Euro 2016 öncesinde yapacağı müsabakalarla şampiyonaya hazır olmak isteyen A Milli Takımımız ilk hazırlık maçını Antalya’da İsveç ile yapacak. 24 Mart 2016 Perşembe günü oynanacak maçı Hollanda Futbol Federasyonu’ndan hakem Danny Makkelie yönetecek.

Antalya Stadyumu’unda saat 20.45’te başlayacak karşılaşmada hakem Makkelie’nin yardımcıları olarak Hessel Steegstra ve Bas van Dongen görev alacak. Türkiye-İsveç maçınında görev alacak dördüncü hakem ise tanıdık bir isim olacak. FIFA kokartlı hakemimiz Mete Kalkavan müsabakada dördüncü hakemlik görevini üstlenecek.

Bir Yorum Yazın