Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Türkiye-Avusturya hazırlık maçına Polonyalı hakem

Türkiye-Avusturya hazırlık maçına Polonyalı hakem

2016 Avrupa Şampiyonası‘nda yer alacak olan A Milli Futbol Takımımız’ın Avusturya ile oynayacağı hazırlık maçını Polanyalı hakem yönetecek. 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde iki hazırlık karşılaşmasına çıkacak olan A Millilerimiz ilk maçını Antalya’da İsveç ile yapacak, ikinci maçında ise Avusturya ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. A Milli Futbol Takımı’nın 29 Mart Salı günü deplasmanda Avusturya...

Haberin Tarihi: 14 Mart 2016 - Okunma Sayısı:2110 defa okundu.

2016 Avrupa Şampiyonası‘nda yer alacak olan A Milli Futbol Takımımız’ın Avusturya ile oynayacağı hazırlık maçını Polanyalı hakem yönetecek.

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde iki hazırlık karşılaşmasına çıkacak olan A Millilerimiz ilk maçını Antalya’da İsveç ile yapacak, ikinci maçında ise Avusturya ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. A Milli Futbol Takımı’nın 29 Mart Salı günü deplasmanda Avusturya ile oynayacağı hazırlık karşılaşmasını, Polonya Futbol Federasyonu’ndan Pavel Gil yönetecek. Maçta Gil’in yardımcılıklarını Piotr Sadczuk ve Marcin Borkowksi yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Bartosz Frankowski olacak.

Bir Yorum Yazın