Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Top Gear’ın yeni ekibi belli oldu

Top Gear’ın yeni ekibi belli oldu

BBC’de yeniden yapılacak olan Top Gear‘ın sunucu kadrosu açıklandı. Sunucular arasında eski F1 pilotu da var. Birçok kişi tarafından beğeniyle takip edilen İngiliz otomobil şovu Top Gear yeni dönemde yedi sunucu ile ekrana dönüş yapacak. Top Gear’ın yeni sunucları Chris Evans, Matt LeBlanc, Chris Harris, Eddie Jordan, Sabine Schmitz, Rory Reid, ve tabii ki gizemli...

Haberin Tarihi: 29 Şubat 2016 - Okunma Sayısı:216 defa okundu.

BBC’de yeniden yapılacak olan Top Gear‘ın sunucu kadrosu açıklandı. Sunucular arasında eski F1 pilotu da var.

Birçok kişi tarafından beğeniyle takip edilen İngiliz otomobil şovu Top Gear yeni dönemde yedi sunucu ile ekrana dönüş yapacak. Top Gear’ın yeni sunucları Chris Evans, Matt LeBlanc, Chris Harris, Eddie Jordan, Sabine Schmitz, Rory Reid, ve tabii ki gizemli karakter Stig olacak.

İlk açıklanan isim olan Chris Evans‘ın ardından Sabine Schmitz’in de ekibe katılacağı söylentilerinin doğruluğu kanıtlanmış oldu. Eski F1 pilotu Eddie Jordan ekibe katılan son isim. Bununla birlikte yine eski bir F1 pilotu olan David Coulthard’ın yeni sunuculardan olacağı söylentisinin doğru olmadığı anlaşıldı.

Ekibin yeni sunucularından olan Eddie Jordan “Birlikte çalışacağım sunucu arkadaşlarımın hepsine saygım sonsuz. Onlardan bu yaşlı kurtu çok zorlamamalarını rica ediyorum.” diye konuştu.

Diğer yandan geçen yılın sonunda BBC‘nin halka açık başlattığı seçmelerin galibi olarak sunucular arasında yerini bulan haberci Rory Reid ise sadece 30 saniye olan deneme kaydının ardından kendisinin seçilmiş olmasına çok şaşırdığını söyledi. Top Gear UK 8 Mayıs’ta ekranlara dönecek.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver