Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

TFF’den anlamlı hareket

TFF’den anlamlı hareket

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü kapsamında, down sendromlu gençler ile Milli Takım antrenörleri arasında gösteri maçı organize edecek. TFF, Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü için gösteri maçı düzenliyor. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, organizasyon Riva’da bulunan TFF Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşecek. Engelsiz Yaşam Vakfı Down Sendromlu Gençler...

Haberin Tarihi: 25 Mart 2016 - Okunma Sayısı:21135 defa okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü kapsamında, down sendromlu gençler ile Milli Takım antrenörleri arasında gösteri maçı organize edecek.

TFF, Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü için gösteri maçı düzenliyor. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, organizasyon Riva’da bulunan TFF Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Engelsiz Yaşam Vakfı Down Sendromlu Gençler takımı ile Milli Takım antenörleri arasında yapılacak gösteri maçı 15 dakika sürecek. Aynı zamanda etkinlikte, Engelsiz Yaşam Vakfı’nın özel olarak hazırladığı “Sizinle Tamamız” takviminde gönüllü olarak yer alan Ümit Milli Takım Antrenörü Emre Aşık’ın da bulunacağı belirtildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver