Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

TFF, meldonium uyarısı yaptı

TFF, meldonium uyarısı yaptı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), meldonium maddesinin yasaklı maddeler listesine eklenmesi ile ilgili bir uyarı metni yayımladı. Meldonium maddesi, 1 Ocak’ta WADA’nın yasaklı maddeler listesine girmesinin ardından ünlü rus tenisçi Maria Sharapova’nın Avustralya Açık Tenis Turnuvası’nda yapılan doping testinin meldonium maddesi nedeni ile pozitif çıktığının açıklanmasıyla birlikte gündeme gelmişti. Türkiye Futbol Federasyonu’dan (TFF) yapılan açıklamada, meldonium...

Haberin Tarihi: 25 Mart 2016 - Okunma Sayısı:1119 defa okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), meldonium maddesinin yasaklı maddeler listesine eklenmesi ile ilgili bir uyarı metni yayımladı.

Meldonium maddesi, 1 Ocak’ta WADA’nın yasaklı maddeler listesine girmesinin ardından ünlü rus tenisçi Maria Sharapova’nın Avustralya Açık Tenis Turnuvası’nda yapılan doping testinin meldonium maddesi nedeni ile pozitif çıktığının açıklanmasıyla birlikte gündeme gelmişti.

Türkiye Futbol Federasyonu’dan (TFF) yapılan açıklamada, meldonium maddesinin 2016 yılında WADA’nın yasaklılar listesine eklendiğini vurgulayarak, “Henüz ülkemizde bir vakaya rastlanmamakla birlikte istenmeyen bir durumla karşılaşılmaması için tüm kulüplerimizi daha dikkatli olmaya davet ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver