Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Samsun’da U18 incelemeleri

Samsun’da U18 incelemeleri

FIBA yetkilileri, Samsun’da gerçekleşecek olan U18 Avrupa Şampiyonası öncesinde Samsun’da incelemelerde bulundu. FIBA yetkilileri, 30 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan U18 Avrupa Şampiyonası öncesinde incelemelerde bulunmak maksadıyla Samsun’da organizasyonun yapılacağı yerlerde incelemelerde bulundu. Şampiyonaya, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ve Atatürk Spor Salonu ev sahipliği yapacak. FIBA yetkilileri ve Organizasyon Komitesi bu salonlara gelerek birtakım...

Haberin Tarihi: 5 Mart 2016 - Okunma Sayısı:369 defa okundu.

FIBA yetkilileri, Samsun’da gerçekleşecek olan U18 Avrupa Şampiyonası öncesinde Samsun’da incelemelerde bulundu.

FIBA yetkilileri, 30 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan U18 Avrupa Şampiyonası öncesinde incelemelerde bulunmak maksadıyla Samsun’da organizasyonun yapılacağı yerlerde incelemelerde bulundu.

Şampiyonaya, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ve Atatürk Spor Salonu ev sahipliği yapacak. FIBA yetkilileri ve Organizasyon Komitesi bu salonlara gelerek birtakım çalışmalar yaptı. İncelemelerin ardından yetkililer Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’u ziyaret etti. Buluşma sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti. FIBA yetkilileri, kendilerine verilen desteklerden dolayı Güven Özyurt’a teşekkürlerini iletti.

İncelemelere Türkiye Basketbol Federasyonu adına Borga Aydoğdu, Beril Kefeli, Yücel Verep, Ali Şakacı ve Erhan Elbir, FIBA organizasyon ve medya sorumluları Francesca Mei, Sakis Kontos ve Sinead Gordon’un yanı sıra FIBA Avrupa Antrenör Semineri Sorumlusu Michael Schwarz da yer aldı.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver