Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Rusya’da meldonium krizi devam ediyor

Rusya’da meldonium krizi devam ediyor

Rusya’da meldonium krizi bitmek bilmiyor. En son sürat patencileri Semyon Elistratov, Pavel Kulizhnikov ve Ekaterina Konstantinova ile voleybolcu Aleksander Markin’de çıkan meldonium, doping testleri sonucunda bu sefer de iki Rus rugbicide saptandı. Rusyalı iki rugbiciye doping testlerinde meldonium maddesi saptanması sonrası geçici men cezası verildi. Dünya Rugbi Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Rus milli rugbi oyuncusu olan...

Haberin Tarihi: 25 Mart 2016 - Okunma Sayısı:380 defa okundu.

Rusya’da meldonium krizi bitmek bilmiyor. En son sürat patencileri Semyon Elistratov, Pavel Kulizhnikov ve Ekaterina Konstantinova ile voleybolcu Aleksander Markin’de çıkan meldonium, doping testleri sonucunda bu sefer de iki Rus rugbicide saptandı.

Rusyalı iki rugbiciye doping testlerinde meldonium maddesi saptanması sonrası geçici men cezası verildi. Dünya Rugbi Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Rus milli rugbi oyuncusu olan Alexey ve Alena Mikhaltsov’dan alınan doping testleri numunelerinde yasaklı madde meldonium’un bulunduğu ve bu iki oyuncuya geçici men cezası verildiği kaydedildi.

Daha önce Rus buz patenci Ekaterina Bobrova, tenisçi Maria Sharapova, sürat patencileri Semyon Elistratov, Pavel Kulizhnikov ve Ekaterina Konstantinova’da ayrıca voleybolcu Aleksander Markin ile biatlet olan Eduard Latypov’da aynı maddeye rastlanmıştı.

1 Ocak’ta dopingli maddeler listesinin güncellenmesinden sonra Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA), 99 sporcunun doping testlerinden geçemediğini açıklamıştı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver