Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Muslera Milan’a Donnaruma Barcelona’ya

Muslera Milan’a Donnaruma Barcelona’ya

Milan Muslera’yı ciddi şekilde istiyor. Milan’ın 17 yaşındaki kalecisi Donnaruma’nın Barcelona takımı ile sezon sonu 35 milyon Euro’ya anlaşması durumunda Milan’ın Muslera’yı kadrosuna katacağı söylenmekte. Bu haber ilk başlarda yalan gibi algılansa da Donnarumma’nın Barcelona ile görüşmesi ve Barcelona’nın da Donnaruma da ısrar etmesi üzerine sezon sonu bu transferin olacağı yönünde.  Galatasaray’ın mali krizle boğuşması...

Haberin Tarihi: 10 Mart 2016 - Okunma Sayısı:8770 defa okundu.

Milan Muslera’yı ciddi şekilde istiyor. Milan’ın 17 yaşındaki kalecisi Donnaruma’nın Barcelona takımı ile sezon sonu 35 milyon Euro’ya anlaşması durumunda Milan’ın Muslera’yı kadrosuna katacağı söylenmekte.

Bu haber ilk başlarda yalan gibi algılansa da Donnarumma’nın Barcelona ile görüşmesi ve Barcelona’nın da Donnaruma da ısrar etmesi üzerine sezon sonu bu transferin olacağı yönünde.  Galatasaray’ın mali krizle boğuşması üzerine bu transfere kesin gözü ile bakılıyor. Galatasaray taraftarı sosyal medya üğzerinden Muslera’ya mesaja tarak gitmemesi için deyim yerindeyse yalvarıyor.

Muslera bu konuda ne tepki verecek bilinmez ancak gideceği yönündeki dedikodular bile Galatasaray taraftarını üzmeye yetmiş gibi görünüyor. Musleranın ilerleyen günlerde bir basın açıklama yapması bekleniyor.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver