Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Minderde ilk günde iki madalya

23 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası ilk gününde iki madalya sevinci yaşandı. 23 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası ilk gününde milli sporcular bir altın ve bir de gümüş madalyanın sahibi oldu. Mindere çıkan dört milli sporcudan Yunus Emre Başar altın madalya, Burhan Akbudak ise gümüş madalyanın sahibi oldu. Bulgaristan’ın Ruscuk kentinden düzenlenen 23 Yaş Altı...

Haberin Tarihi: 12 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:356 defa okundu.

23 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası ilk gününde iki madalya sevinci yaşandı.

23 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası ilk gününde milli sporcular bir altın ve bir de gümüş madalyanın sahibi oldu. Mindere çıkan dört milli sporcudan Yunus Emre Başar altın madalya, Burhan Akbudak ise gümüş madalyanın sahibi oldu.

Bulgaristan’ın Ruscuk kentinden düzenlenen 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası’na 18 ülkeden sporcular katıldı. Şampiyonanın ilk gününde grekormen stilde 97 kiloda İbrahim Tığcı, 80 kiloda Burhan Akbudak, 71 kiloda Yunus Emre Başar ve 59 kiloda Şerif Kılıç madalya için mücadele etti.

Mindere çıkan bu dört milli sporculardan Yunus Emre Başar altın, Burhan Akbudak ise gümüş madalya kazandı. Turnuvanın ikinci gününde 130 kiloda Osman Yıldırım, 85 kiloda Ali Cengiz, 75 kiloda Serkan Akkoyun ve 66 kiloda Enes Başar yarışacak.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver