Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Mercedes’ten Ecclestone’a tepki

Mercedes’ten Ecclestone’a tepki

Formula 1‘in CEO’su Bernie Ecclestone‘un Ferrari ve Mercedes takımlarına yönelik yaptığı suçlamalara sert bir yanıt geldi. Bernie Ecclestone, geçtiğimiz günlerde bir durum değerlendirmesi yapmış ve Formula 1’in gidişatından memnun olmadığını vurgulayarak “Para verip de ailemi piste götürmem, Formula 1 berbat durumda. Ne olacağını zaten biliyoruz; Hamilton pole alacak, sonra da yarışı kazanacak” demişti. Ecclestone, sözlerini...

Haberin Tarihi: 10 Mart 2016 - Okunma Sayısı:207 defa okundu.

Formula 1‘in CEO’su Bernie Ecclestone‘un Ferrari ve Mercedes takımlarına yönelik yaptığı suçlamalara sert bir yanıt geldi.

Bernie Ecclestone, geçtiğimiz günlerde bir durum değerlendirmesi yapmış ve Formula 1’in gidişatından memnun olmadığını vurgulayarak “Para verip de ailemi piste götürmem, Formula 1 berbat durumda. Ne olacağını zaten biliyoruz; Hamilton pole alacak, sonra da yarışı kazanacak” demişti. Ecclestone, sözlerini bu kadarla da bırakmamış; Ferrari ve Mercedes takımlarını kartel gibi davranarak Formula 1 sporunu kontrol etmekle ve kuralları kendi istediklerine göre manipüle etmekle suçlamıştı.

Mercedes cephesinden Dieter Zetsche, Bernie Ecclestone’un kendilerine yönelik yaptığı suçlamaya ilişkin açıklamalarda bulundu ve CEO’ya yanıt verdi. Zetsche, “Kendisi ne düşünürse düşünsün kendine saklamak zorunda. O da bu sporun içerisinde. Ben bir Mercedes yetkilisi olarak çıksam ve ‘Mercedes kullanmayın, sakın bu aracı almayın’ gibi cümleler kullansam sizce ne kadar doğru ve akıllıca olur?” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver