Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Koray Palaz: Bir an önce düşme hattından uzaklaşmalıyız

Koray Palaz: Bir an önce düşme hattından uzaklaşmalıyız

Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz, ligde hâlâ puan bakımından sıkıntılı bir durumda olduklarını dile getirirken, rakiplerin durumuna bakmadan bir an önce düşme hattından uzaklaşmak istediklerini söyledi. PTT 1. Lig‘in 24. haftasında Şanlıurfaspor ile kendi sahalarında karşılacak olan Yeşil-Siyahlılar hazırlıklarını teknik ve taktik anlamda devam ettiriyor. Teknik adam Koray Palaz, sabah Denizli Atatürk Stadı’nda yapacakları antrenman...

Haberin Tarihi: 5 Mart 2016 - Okunma Sayısı:149 defa okundu.

Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz, ligde hâlâ puan bakımından sıkıntılı bir durumda olduklarını dile getirirken, rakiplerin durumuna bakmadan bir an önce düşme hattından uzaklaşmak istediklerini söyledi.

PTT 1. Lig‘in 24. haftasında Şanlıurfaspor ile kendi sahalarında karşılacak olan Yeşil-Siyahlılar hazırlıklarını teknik ve taktik anlamda devam ettiriyor. Teknik adam Koray Palaz, sabah Denizli Atatürk Stadı’nda yapacakları antrenman öncesinde takımına uygulaması gereken taktikler hakkında bilgiler verdi. Daha sonra iki takıma ayrılan Denizlispor çalışmalarına çift kale maç ile devam etti.

Antrenman sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Palaz, aldıkları galibiyetlerin takıma moral verdiklerini ama “Düşme hattından kurtulduk” tarzında bir anlayışın takımda olmadığını ve bunun da doğru olmadığını ifade etti. Kendi dertlerinin peşine düştüklerini de ifade eden teknik adam; “Biz ligde kalma yolunda işimizin ne kadar zor olduğunu, bunun kolay olmayacağının farkındayız. Şanlıurfaspor da son haftalarda puanlar kaybetti. Orada da bir takım sorunlar var ancak onları düşünecek durumda değiliz. Biz kendi derdimize düşmüşüz. Oynamak istediğimiz oyun kurgusuna yavaş yavaş gidiyoruz.Biz işin ciddiyetinin farkındayız. Katetmemiz gereken yol çok uzun” şeklinde konuştu.

Palaz, “Düşme hattında bu hafta sadece iki takım galip gelebildi. Biz ve Samsunspor 3 puan aldı. Bu yıl lig çok enteresan bir şekilde ilerliyor. Uzun yıllardır böyle bir lig olmadı. Bu değişken ortamda ligde kalma puanının kaç olacağını tahmin edemiyoruz. Bizim bildiğimiz tek şey. Buradan biz nasıl uzaklaşırız. Rakiplerin puan kayıpları olursa iyi olur. Olmazsa da biz kendi işimize bakmalıyız.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver