Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Hollandalı futbolcuya şok suçlama!

Hollandalı futbolcuya şok suçlama!

Profesyonel futbolculuk kariyerini 2014 yılında sonlandıran Surinam asıllı Hollandalı futbolcu Evander Sno, cinayete teşebbüsten mahkemeye çıkıyor. Feyenoord, Celtic ve Ajax gibi takımların formasını terleten emekli futbolcu Evander Sno, cinayete teşebbüsten suçlanıyor. İddialara göre Sno; 2013 yılında ağustos ayında kavga ettiği iki kişiyi  ağır şekilde yaraladı. Amsterdam Cumhuriyet Savcılığı’nın yürüttüğü soruşturmanın detayları ise yeni ortaya çıktı....

Haberin Tarihi: 5 Mart 2016 - Okunma Sayısı:294 defa okundu.

Profesyonel futbolculuk kariyerini 2014 yılında sonlandıran Surinam asıllı Hollandalı futbolcu Evander Sno, cinayete teşebbüsten mahkemeye çıkıyor.

Feyenoord, Celtic ve Ajax gibi takımların formasını terleten emekli futbolcu Evander Sno, cinayete teşebbüsten suçlanıyor. İddialara göre Sno; 2013 yılında ağustos ayında kavga ettiği iki kişiyi  ağır şekilde yaraladı. Amsterdam Cumhuriyet Savcılığı’nın yürüttüğü soruşturmanın detayları ise yeni ortaya çıktı. Bir gece kulübü çıkışı akrabaları ile beraber iki kişi ile kavga eden Sno, davacıları ağır şekilde yaraladı. Futbol sahalarından uzun süredir uzak olan Hollandalı, kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmiyor. Sno, 9 Mart 2016 tarihinde hâkim karşısına çıkacak.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın