Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Gökhan Gönül’e Kapılar Kapandı Yerine Barcelonalı Geliyor

Gökhan Gönül’e Kapılar Kapandı Yerine Barcelonalı Geliyor

Fenerbahçe, Gökhan Gönül’ün yaptığı açıklamadan sonra resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile kapıları resmen kapatmış oldu. Gökhan Gönül’ün yerine Barcelona’nın sağ beki Martin Montoya geliyor. Fenerbahçe‘de Gökhan Gönül devri resmen bitti. Yapılan bu açıklamadan sonra Gökhan Gönül’ün geriye dönmesinin yolu kapanmış oldu. Hatta iş o kadar ileriye gitmişki, Şekip Mosturoğlu’nun yürüttüğü operasyon ile Barcelona‘nın futbolcusu...

Haberin Tarihi: 11 Haziran 2016 - Okunma Sayısı:65396 defa okundu.

Fenerbahçe, Gökhan Gönül’ün yaptığı açıklamadan sonra resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile kapıları resmen kapatmış oldu. Gökhan Gönül’ün yerine Barcelona’nın sağ beki Martin Montoya geliyor.

Fenerbahçe‘de Gökhan Gönül devri resmen bitti. Yapılan bu açıklamadan sonra Gökhan Gönül’ün geriye dönmesinin yolu kapanmış oldu. Hatta iş o kadar ileriye gitmişki, Şekip Mosturoğlu’nun yürüttüğü operasyon ile Barcelona‘nın futbolcusu olan bir önceki yıl İnter’e, geçen sezon da Real Betis‘e kiralanan İspanyol asıllı Martin Montoya ile sona gelindi. Martin Montoya’nın 2018’e kadar sözleşmesi devam ediyor. Satın alma olmasa bile kiralama ile takıma katılması planlanan Montoya aynı zamanda sol bek olarak ta oynayabiliyor. Gökhan Gönül’ün transferi konusunu Euro 2016 sonrasına bıraktığı öğrenildi. Beşiktaş’ın yanı sıra İngiliz ve İspanyol Kulüpleri de haber bekliyor.

Fenerbahçe’nin Yaptığı Gökhan Gönül Açıklaması