Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Gökhan Gönül’den Fenerbahçe’ye Büyük Şok ! VatandanHaber Özel

Gökhan Gönül’den Fenerbahçe’ye Büyük Şok ! VatandanHaber Özel

Türkiye’nin şu anki en iyi sağ beki olarak gösterilen Gökhan Gönül, Fenerbahçe ile biten sözleşmesi sonrası başta Beşiktaş olmak üzere birçok kulüp tarafından isteniyor. Ancak Gökhan Gönül hakkında basında asılsız haberler dönmeye başladı. Anlaştı, anlaşıyor vs. Bunların hiçbirisi gerçeği yansıtmazken VatandanHaber farkı ile olayın iç yüzünü gözler önüne seriyoruz. Uzun süredir gündemde olan Gökhan Gönül’ün...

Haberin Tarihi: 9 Haziran 2016 - Okunma Sayısı:58699 defa okundu.

Türkiye’nin şu anki en iyi sağ beki olarak gösterilen Gökhan Gönül, Fenerbahçe ile biten sözleşmesi sonrası başta Beşiktaş olmak üzere birçok kulüp tarafından isteniyor. Ancak Gökhan Gönül hakkında basında asılsız haberler dönmeye başladı. Anlaştı, anlaşıyor vs. Bunların hiçbirisi gerçeği yansıtmazken VatandanHaber farkı ile olayın iç yüzünü gözler önüne seriyoruz.

Uzun süredir gündemde olan Gökhan Gönül’ün Fenerbahçe’den gidip gitmeyeceği konusu üzerine basında birçok haber yapılmıştı. Fenerbahçe’den İlhan Ekşioğlu’nun Gökhan’ı Fenerbahçe’de tutma çabaları, bir yandan Beşiktaş ve İngiliz kulüplerinin yoğun baskısı, durumu işin içinden çıkılmaz hale getirmişti. Konunun para olarak lanse edilmesine rağmen işin aslının Aziz Yıldırım’ın konuyu çok önemsememesi gibi gözüküyor. Aziz Yıldırım’ın Gökhan Gönül’e işi bitir imzanı at sen bizim evladımızsın demesi işi çözecekken bunu yapmaması Gökhan’ı Fenerbahçe’nin dışına itti. Gökhan Gönül’ün günlerdir düşündüğü transferi konusundaki nihai kararı, İlhan Ekşioğlu’nu arayarak Fenerbahçe’den ayrılıyorum diyecek.

Bu karar sonrasında Gökhan Gönül’ün yeni adresi ya Beşiktaş olacak ya da İngiltere. Birçok Avrupa kulübünün de haber beklediği karar büyük ihtimalle West Ham United olacak. Beşiktaş’ın eski Teknik Direktörü Bilic’in çalıştırdığı West Ham’ın bütçe anlamında da sıkıntısı bulunmuyor. Fenerbahçe taraftarından gelecek tepkiler nedeniyle Türkiye’de başka bir kulübe gitmeyi pek istemeyen Gökhan’ın İngiltere’ye sıcak baktığı biliniyor. Gökhan Gönül’ün son kararını bugün bildirmesi bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver