Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Gaziantepspor sakatlıklarla boğuşuyor

Gaziantepspor sakatlıklarla boğuşuyor

Spor Toto Süper Lig‘in 25. haftasında Torku Konyaspor ile evinde mücadele edecek olan Gaziantepspor’un başı sakatlıklarla dertte. Gaziantepspor‘da 5 oyuncunun sakat olması teknik heyeti Konyaspor maçı öncesi tedirgin ediyor. Sakatlıkları bulunan Habibou, Marçal, Prince, Barış Yardımcı ve Mustafa Durak’ın Torku Konyaspor maçında görev alamayacağı öğrenildi. Sakatlığı süren Habib Habibou en az 3 hafta daha sahalardan...

Haberin Tarihi: 15 Mart 2016 - Okunma Sayısı:4007 defa okundu.

Spor Toto Süper Lig‘in 25. haftasında Torku Konyaspor ile evinde mücadele edecek olan Gaziantepspor’un başı sakatlıklarla dertte.

Gaziantepspor‘da 5 oyuncunun sakat olması teknik heyeti Konyaspor maçı öncesi tedirgin ediyor. Sakatlıkları bulunan Habibou, Marçal, Prince, Barış Yardımcı ve Mustafa Durak’ın Torku Konyaspor maçında görev alamayacağı öğrenildi.

Sakatlığı süren Habib Habibou en az 3 hafta daha sahalardan uzak kalacak. Diğer yandan Fernando Marçal’ın arka adalesinde yırtık tespit edildi. Tecrübeli defans oyuncusunun tedavisi için Portekiz’e gittiği ve yaklaşık olarak 1 ay takımını yalnız bırakacağı öğrenilirken, geçen hafta Osmanlıspor karşılaşmasında yaşadığı sakatlık nedeni ile maçı yarıda bırakmak zorunda kalan Prince Guano’nun ise tedavisi için Fransa’ya gittiği ve en az 2 hafta görev alamayacağı kaydedildi. Sakatlıklar nedeni ile sıkıntı yaşayan Gaziantepspor’da idmanlarda sakatlanan ve tedavileri hâlâ tamamlanmadığı için Konyaspor maçında görev alamayacak olan Barış Yardımcı ile Mustafa Durak ikilisi de moralleri ayrıca bozdu. 5 oyuncusundan yoksun Gaziantepspor, Torku Konyaspor ile 13 Mart Cumartesi günü saat 13.00’de Kâmil Ocak Stadyumu’nda hakem Halil Umut Meler yönetimimde karşı karşıya gelecek.

Bir Yorum Yazın