Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Gaziantepli futbolcular iddialı

Gaziantepli futbolcular iddialı

Gaziantepsporlu oyuncular haftasonu oynayacakları Trabzonspor maçı için iddialı olduklarını belirttiler. Gaziantepspor’un futbolcularından Koray Arslan ve Arokoyo 2 Nisan Cumartesi günü kendi sahalarında oynayacakları maçtan Trabzonspor’u puansız göndermek istediklerini ifade ettiler. Maçın hazırlıklarını sürdüren Gaziantepspor’dan Koray Arslan ve Arokoyo maç öncesinde açıklamalarda bulundu. Trabzonspor’u yenmek istediklerini dile getiren Koray Arslan, “Trabzonspor bu ülkenin 4 büyüğünden birisi....

Haberin Tarihi: 12 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:45539 defa okundu.

Gaziantepsporlu oyuncular haftasonu oynayacakları Trabzonspor maçı için iddialı olduklarını belirttiler.

Gaziantepspor’un futbolcularından Koray Arslan ve Arokoyo 2 Nisan Cumartesi günü kendi sahalarında oynayacakları maçtan Trabzonspor’u puansız göndermek istediklerini ifade ettiler. Maçın hazırlıklarını sürdüren Gaziantepspor’dan Koray Arslan ve Arokoyo maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’u yenmek istediklerini dile getiren Koray Arslan, “Trabzonspor bu ülkenin 4 büyüğünden birisi. Zor bir maç olacak, onların da kötü gidişatı var. Gerçi son iki haftadır galibiyetleri var. Bize de sakatlıkları iyileşmiş bir şekilde gelecekler. İyi mücadele edip iyi bir sonuç almak istiyoruz. Onları yenecek gücümüz var. Bunu sahaya yansıtırsak istediklerimizi yerine getirirsek zaten iyi bir sonuç alırız” diye konuştu.

Elinden geleni yapmaya çalıştığını ve zaman zaman mevkisinden ayrı oynadığını söyleyen Arslan, “Baktığınız zaman bek oyuncusuyum ama sol tarafta oynuyorum. Bazı pozisyonlarda sol ayağımı kullanmam gerektiğinde sıkıntı yaşıyorum. Zaman zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Takım olarak da zorlu rakiplerle oynuyoruz, kolay değil. Mersin maçı özelikle zor bir maçtı, rakibin kazanması gereken bir maçtı ama alınan bir puan galibiyete eşit bir puan. Çünkü aramızdaki puan farkını korumuş olduk”  şeklinde konuştu.

Rakiplerinin kim olduğunu ile ilgilenmediğini ve her maçın zorlu geçtiğini kaydeden Arslan, “Trabzon maçından sonra Sivas gelecek, onlar düşme potasındalar. Biz kendi işimize bakıyoruz. Elimizden geleni saha içerisinde yapmaya çalışıyoruz. Zaman zaman başarılı oluyoruz, zaman zaman da bu bizim için kötü oluyor. 8 haftalık bir periyot var, en iyi şekilde bu periyottan alnımızın akıyla çıkıp ligi bitirmek istiyoruz. İnşallah bunda başarılı oluruz” şeklinde konuştu.

Kendilerini zor bir maçın beklediğini vurgulayan Gaziantepspor’un Nijeryalı futbolcusu Arokoyo ise “Çok zor bir maç olacak ama çalışmaya devam ediyoruz. Yeterince odaklanmış durumdayız”  ifadelerini kullandı.

pornolar
 

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver