Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

FUTBOL EĞİTİM PROJESİ

FUTBOL EĞİTİM PROJESİ

Türkiye Futbol Federasyonu bir çok pilot il’de futbol eğitim projesi başlattı. Çeşitli kurum ve kuruluşların destekleriyle oluşturulan proje kapsamında çocuklara futbol eğitiminin yanı sıra futbol ahlakı dersleri de verilmekte. Yine TFF ve Adalet Bakanlığına bağlı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü işbirliğiyle tutuklu ve hükümlü gençlerin eğitim ve gelişimlerine yönelik futbol eğitim projesi de düzenlenen...

Haberin Tarihi: 9 Mart 2016 - Okunma Sayısı:218 defa okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu bir çok pilot il’de futbol eğitim projesi başlattı. Çeşitli kurum ve kuruluşların destekleriyle oluşturulan proje kapsamında çocuklara futbol eğitiminin yanı sıra futbol ahlakı dersleri de verilmekte.

Yine TFF ve Adalet Bakanlığına bağlı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü işbirliğiyle tutuklu ve hükümlü gençlerin eğitim ve gelişimlerine yönelik futbol eğitim projesi de düzenlenen Grassroots Liderlik Kursu’yla başlatıldı. Projede Türkiye genelindeki ceza ve tutuk evlerinde yatan 16-18 arası yaşta gençlere 12 pilot bölgede futbol eğitimi verilerek topluma kazandırılmaları hedeflenmekte.

Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Dünya Kadınlar Günü özel etkinliğinde, Bayan A Millilerimiz ile görsel basın yazar, spiker ve yorumcularında oluşan takımlar özel bir müsabaka gerçekleştirdiler. Renkli enstantanelere sahne olan maça ilgi de yoğundu. Maçın ardından TFF çalışanlarınca müsabakada forma giyen bayanlara çiçekler takdim edildi. Etkinlik kapsamında tüm katılımcılara, Türkiye ve kadın futbolunu geliştirmek adına yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver