Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Fenerbahçeliler Derneği’nden Tuğçe’ye destek

Fenerbahçeliler Derneği’nden Tuğçe’ye destek

Fenerbahçeliler Derneği 10 yaşındaki Tuğçe Binici için etkinlik düzenleyecek. Fenerbahçeliler Derneği, Kadıköy Dr. Siyami Ersek Hastanesi’nde kalp nakli bekleyen 10 yaşındaki Tuğçe Binici için etkinlik düzenleyecek. Fenerbahçeliler Derneği’nden yapılan açıklamaya göre, Tuğçe Binici ve onun gibi bir çok organ nakli bekleyen çocuklara farkındalık oluşturmak için düzenlenecek olan etkinlik dört gün sürecek. Organizasyon yarın başlayacak. Tuğçe’nin...

Haberin Tarihi: 12 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:45051 defa okundu.

Fenerbahçeliler Derneği 10 yaşındaki Tuğçe Binici için etkinlik düzenleyecek.

Fenerbahçeliler Derneği, Kadıköy Dr. Siyami Ersek Hastanesi’nde kalp nakli bekleyen 10 yaşındaki Tuğçe Binici için etkinlik düzenleyecek.

Fenerbahçeliler Derneği’nden yapılan açıklamaya göre, Tuğçe Binici ve onun gibi bir çok organ nakli bekleyen çocuklara farkındalık oluşturmak için düzenlenecek olan etkinlik dört gün sürecek. Organizasyon yarın başlayacak. Tuğçe’nin Çanakkale Şehitleri için yazdığı mektup, engelli bir sporcu tarafından alınıp, Üsküdar’da bekleyen bir amatör bisikletçiye teslim edilecek. Mektubun bisiklet yolculuğunun ardından, 3 Nisan Pazar günü Çanakkale Şehitliği’nde yüksek sesle okunması ile etkinlik son bulacak.

Bir Yorum Yazın