Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Cüneyt Çakır Bir daha Final Yönetemeyecek

Cüneyt Çakır Bir daha Final Yönetemeyecek

Eski hakemlerden Deniz Çoban son zamanlarda Türk futbolunun ilerleyişini değerlendirdi ve açıklamalarda bulundu. Eski hakem Deniz Çoban dünya futbolunun gözbebeği olan hakemlerimizden Cüneyt Çakır için bu performansı ile bir daha Şampiyonlar Ligi maço yönetemeyeceğini söyledi. Son zamanlardaki hataları göz önüne alarak gazetesine demeç veren Deniz Çoban oldukça ciddi bir tepki almış gibi görünüyor. Bu yazısı...

Haberin Tarihi: 10 Mart 2016 - Okunma Sayısı:692 defa okundu.

Eski hakemlerden Deniz Çoban son zamanlarda Türk futbolunun ilerleyişini değerlendirdi ve açıklamalarda bulundu. Eski hakem Deniz Çoban dünya futbolunun gözbebeği olan hakemlerimizden Cüneyt Çakır için bu performansı ile bir daha Şampiyonlar Ligi maço yönetemeyeceğini söyledi.

Son zamanlardaki hataları göz önüne alarak gazetesine demeç veren Deniz Çoban oldukça ciddi bir tepki almış gibi görünüyor. Bu yazısı ile çok fazla eleştirilen eski hakem yazısında Cüneyt Çakır başta olmak üzere tüm hakemlerimizi eleştirmişti.

Deniz Çoban aylar önce bir süper lig maçında hata yapmış ve canlı yayında bunları itiraf ederek hakemlik kariyerine son vermişti. Bu sebeple de birçok taraftan tepki toplamış ve okları üzerine çekmişti.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver