Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Caner Erkin İnter ile Anlaştı

Caner Erkin İnter ile Anlaştı

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Caner Erkin İtalyanların haberine göre Inter ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Sözleşmesi sezon sonu sona erecek olan Caner Erkin takımı ile sözleşme imzalamaması dikkat çekerken İtalyanların ünlü haber markası olan Correira Della Sport’un haberine göre Caner Eski Galatasaraylı Alex ve Melo’nun yeni takım arkadaşı olmaya hazırlanıyor. Milli futbolcunun bu habere henüz tepki...

Haberin Tarihi: 10 Mart 2016 - Okunma Sayısı:462 defa okundu.

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Caner Erkin İtalyanların haberine göre Inter ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Sözleşmesi sezon sonu sona erecek olan Caner Erkin takımı ile sözleşme imzalamaması dikkat çekerken İtalyanların ünlü haber markası olan Correira Della Sport’un haberine göre Caner Eski Galatasaraylı Alex ve Melo’nun yeni takım arkadaşı olmaya hazırlanıyor.
Milli futbolcunun bu habere henüz tepki vermediği ancak yalanlamadığı da dikkat edilen diğer bir konu durumunda. Bakalım ilerleyen günlerde Caner Erkin’in tepkisi bu konuda nasıl olacak. Euro 2016 başlamadan imzaların atılacağını söyleyen İtalyanlar Caner Erkin ile ön sözleşmenin yapıldığının da altını çizmiş durumda. Henüz transfer bedeli belirtilmezken Fenerbahçe’nin bu konuda bir yalanlama haberi yapması bekleniyor.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın