Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Borussia Dortmund İlkay’ı kaybetmek istemiyor

Borussia Dortmund İlkay’ı kaybetmek istemiyor

Borussia Dortmund’un yükselen yıldızı İlkay Gündoğan‘ı kadrosunda görmek isteyen büyük kulüpler, B. Dortmund’un teknik heyetini endişelendiriyor. İki ingiliz ekibinini İlkay Gündoğan’ı transfer etmek istediği biliniyor. Önümüzdeki sezon teknik direktörlük koltuğu için Guardiola anlaştığını açıklayan Manchester City ile kadrosuna Mesut Özil’i katan Arsenal, İlkay Gündoğan’ı takımına katmak isteyen takımlardan. 2017’de sözleşmesi bitecek olan yıldız oyuncu, takımın...

Haberin Tarihi: 5 Mart 2016 - Okunma Sayısı:18907 defa okundu.

Borussia Dortmund’un yükselen yıldızı İlkay Gündoğan‘ı kadrosunda görmek isteyen büyük kulüpler, B. Dortmund’un teknik heyetini endişelendiriyor. İki ingiliz ekibinini İlkay Gündoğan’ı transfer etmek istediği biliniyor.

Önümüzdeki sezon teknik direktörlük koltuğu için Guardiola anlaştığını açıklayan Manchester City ile kadrosuna Mesut Özil’i katan Arsenal, İlkay Gündoğan’ı takımına katmak isteyen takımlardan. 2017’de sözleşmesi bitecek olan yıldız oyuncu, takımın sportif direktörü Michael Zorc’u zor durumda bırakıyor. İlkay’ın onlar için çok önemli bir futbolcu olduğunu dile getiren Zorc, “Onu kaybetmek istemiyoruz. Bundan dolayı sözleşmesini biran evvel uzatmak istiyoruz.” diye konuştu. 25 yaşındaki futbolcu ise transferi hakkında konuşmaktan kaçınıyor. İlkay Gündoğan’ın hayallerini süsleyen takımın ise Barcelona olduğu biliniyor.

Daha şimdiden arayış içinde olan Borissia Dortmund takımı İlkay’ın yerine alternatif olarak Mönchengladbach’ta top koşturan 20 yaşındaki Mahmoud Dahoud’u düşünüyor ama Mönchengaladbach’ın sportif direktörü Max Eberl, bu futbolcunun satılıp satılmayacağı konusuna ise net bir şekilde “Kesinlikle hayır” cevabını verdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver