Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Bobby Charlton’ın ismini de Old Trafford Stadı’nın güney tribününe verdi

Bobby Charlton’ın ismini de Old Trafford Stadı’nın güney tribününe verdi

Manchester United, daha önce kulübün 26 yıl menajerliğini üstlenen ve başarıdan başarıya koşan Sir Alex Ferguson’ın ardından bir diğer efsanesi Sir Bobby Charlton’ın ismini de Old Trafford Stadı’nın güney tribününe verdi. Yönetimin verdiği karardan dolayı çok mutlu olduğunu ve büyük onur duyduğunu söyleyen Bobby Charlton, “Manchester United, hayatımın en önemli parçalarından biri. ‘Düşler Tiyatrosu’nda harika...

Haberin Tarihi: 29 Şubat 2016 - Okunma Sayısı:22444 defa okundu.

Manchester United, daha önce kulübün 26 yıl menajerliğini üstlenen ve başarıdan başarıya koşan Sir Alex Ferguson’ın ardından bir diğer efsanesi Sir Bobby Charlton’ın ismini de Old Trafford Stadı’nın güney tribününe verdi.

Yönetimin verdiği karardan dolayı çok mutlu olduğunu ve büyük onur duyduğunu söyleyen Bobby Charlton, “Manchester United, hayatımın en önemli parçalarından biri. ‘Düşler Tiyatrosu’nda harika hatıralarım var. Futbolcu olarak golleri ve birlikte oynadığım olağanüstü futbolcuları hatırlıyorum. Yönetici olarak mükemmel maçlar ve futbolcular izledim” sözlerini sarf etti.

Bir Yorum Yazın