Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Atlar Özgecan için yarıştı

Atlar Özgecan için yarıştı

Türkiye Jokey Kulubü tarafından “kadına şiddet” konusuna dikkat çekmek için Adana’da Özgecan Aslan Koşusu düzenlendi. TJK tarafından Özgecan Aslan anısına Adana’da düzenlenen koşuyu ‘Duquan’ isimli at kazandı. Adana Yeşiloba Hipodromu’nda günün üçüncü yarışı olarak 200 metre kum pistte düzenlenen Özgecan Aslan Koşusu’nda 4 ve üstü ingiliz atları mücadele etti. 6 atın kıyasıya yarıştığı koşuyu Hürol...

Haberin Tarihi: 15 Mart 2016 - Okunma Sayısı:665 defa okundu.

Türkiye Jokey Kulubü tarafından “kadına şiddet” konusuna dikkat çekmek için Adana’da Özgecan Aslan Koşusu düzenlendi.

TJK tarafından Özgecan Aslan anısına Adana’da düzenlenen koşuyu ‘Duquan’ isimli at kazandı. Adana Yeşiloba Hipodromu’nda günün üçüncü yarışı olarak 200 metre kum pistte düzenlenen Özgecan Aslan Koşusu’nda 4 ve üstü ingiliz atları mücadele etti. 6 atın kıyasıya yarıştığı koşuyu Hürol Karahanoğlu’na ait olan ve Ayhan Kurşun’nun jokeyliğini yaptığı “Duquan” isimli at kazandı.

Yarışın ardından düzenlenen törende kupa, Özgecan Aslan’nın babası Mehmet Aslan tarafından Hürol Karahanoğlu’na verilirken, Karahanoğlu ise günün anısına kupayı Mehmet Aslan’a taktim etti.

Daha sonra ise Adana Valisi Mustafa Büyük, Özgecan Aslan Korusu’na fidan dikti. Ardından burada bir konuşma gerçekleştiren Adana Valisi Büyük, bu organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ederek, “Özgecan Aslan gönlümüzde yaşıyor. Bu koruda da ismi uzun süre yaşayacak” ifadelerini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver