Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

1461 Trabzon, Özkara ile sözleşme imzaladı

1461 Trabzon, Özkara ile sözleşme imzaladı

PTT 1. Lig ekiplerinden 1461 Trabzon boşalan teknik direktör koltuğuna Hüznü Özkara’yı getirdi. 1461 Trabzon, Sebahattin Akbayrak ile yollarını ayırdıktan sonra başalan teknik direktör koltuğu için Hüsnü Özkara ile anlaştı. Kulüp tesislerinde yapılan ve Başkan Bekir Aktürk ile yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı törenle 1461 Trabzon, Özkara ile 1,5 senelik sözleşme imzaladı. Bekir Aktürk,...

Haberin Tarihi: 12 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:59361 defa okundu.

PTT 1. Lig ekiplerinden 1461 Trabzon boşalan teknik direktör koltuğuna Hüznü Özkara’yı getirdi.

1461 Trabzon, Sebahattin Akbayrak ile yollarını ayırdıktan sonra başalan teknik direktör koltuğu için Hüsnü Özkara ile anlaştı. Kulüp tesislerinde yapılan ve Başkan Bekir Aktürk ile yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı törenle 1461 Trabzon, Özkara ile 1,5 senelik sözleşme imzaladı.

Bekir Aktürk, yaptığı açıklamada Özkara’nın Trabzon ve Trabzonsporlu olduğunu vurgulayarak, “Biz onlarla büyüdük. Sonuç olarak noksanlığımız vardı. Sağ olsun hocamıza ‘İhtiyacımız var’ dediğimizde hiç soru sormadan ‘Biz zaten kulüp içerisindeyiz’ dedi ve geldi” ifadelerini kullandı.

Ardından Özkara ile iyi sonuçlar elde edeceklerine inandıklarını vurgulayan Aktürk, “Amacımız kesinlikle başarı. Yönetim olarak seçildiğimiz gün ortak görüşümüz Trabzonspor’a oyuncu yetiştirmekti, bu amaçla devam edeceğiz. En büyük hedefimiz 1. Lig’de sürekli hâle gelmek” şeklinde konuştu.

Hüsnü Özkara, kendisini seçtikleri için yönetim kuruluna teşekkür ederek, “Ben kulübün içinde doğdum, 5 lig şampiyonluğum var. Trabzonspor konu olduktan sonra gerisi teferruattır. Zor bir dönemeçten geçiyoruz. Bir haftadır takımla çalışıyorum. Son derece mutluyum, yetenekli oyuncularımız var” ifadelerini de sözlerine ekledi.

rokettube

Bir Yorum Yazın

film izle,turkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film ucretsiz ilan ver ilan ver